Rekrutacja

Rekrutacja

Niepubliczne Przedszkole „Fantazja” prowadzi nabór do przedszkola przez cały rok. Zapisy prowadzimy przez cały rok szkolny.
O pierwszeństwie przyjęcia dziecka decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem przyjęcia jest przeprowadzony trening czystości. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat

Karta zgłoszenia

W celu zapisania dziecka do „Fantazji” należy wypełnić „Kartę zgłoszenia”. Dokument należy złożyć w siedzibie placówki lub przesłać drogą elektroniczną na adres podany na stronie.

Adaptacja

W trosce o najmłodsze przedszkolaki przygotowaliśmy program zajęć adaptacyjnych, dzięki któremu dzieci wspólnie z rodzicami mogą poznawać świat za drzwiami przedszkola stopniowo przyzwyczajając się do nowego otoczenia. Dziecko, uczestnicząc w zabawach, zdobywa pierwsze doświadczenia społeczne z rówieśnikami, nabiera poczucia bezpieczeństwa, które przygotują je do rozstania z rodzicami. Atrakcyjne zabawy, twórcze zajęcia, aktywność na świeżym powietrzu pozwolą dziecku łagodnie i bez przymusu wejść w świat przedszkola.
W ostatnim tygodniu sierpnia nasze przedszkole organizuje bezpłatne dni adaptacyjne dla dzieci nowo przyjętych, podczas których następuje wzajemne poznanie się dzieci, rodziców i nauczycielek.
Dla rodziców przygotowałyśmy „Przykazania adaptacji” do pobrania tutaj.