Search
Close this search box.

Cennik

pobyt
miesięczny

480 zł za 1 miesiąc
 • Bez dodatkowych opłat!
   

opłaty
jednorazowe

300 zł opłata administracyjna
 • Przeznaczone na wyprawkę przedszkolną.

wyżywienie
"catering"

14,50 zł za dzień
 • Uwzględniamy diety wykluczeniowe dzieci.

Ważne informacje

 • Płatność za przedszkole oraz wyżywienie należy regulować do 10. dnia każdego miesiąca przelewem na konto.
 • Dane do przelewu: Bank Millennium 36116022020000000268762809.
 • Oferujemy zniżkę dla rodzeństw. Pierwsze dziecko 480 zł, a kolejne 420 zł.
 • UWAGA! Cena 480 zł obejmuje wszystkie zajęcia dodatkowe, które odbywają się w przedszkolu (język angielski, język francuski, rytmika, joga, gimnastyka z elementami integracji sensorycznej, plastyka, diagnoza logopedyczna, indywidualna terapia logopedyczna).
 • Przedstawienia teatralne i muzyczne oraz imprezy i inne atrakcje m.in. warsztaty Lego, majsterkowanie, warsztaty bębniarskie, dogoterapia organizowane w przedszkolu są bezpłatne.
 • Jednorazowa opłata administracyjna: 300 zł (w całości przeznaczone jest na pomoce dydaktyczne, podręczniki, ubezpieczenie dziecka).
 • Koszt wyżywienia: 14,50 zł za dzień.
 • Wyżywienia obejmuje: śniadanie, zupę, II danie, podwieczorek, przekąski, napoje bez ograniczeń..

Dodatkowe informacje

Godziny pracy

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 17.00.

Jesteśmy przedszkolem dla „śpiochów”, u nas dzieci można przyprowadzać do godz. 9:00.

Pracujemy przez cały rok kalendarzowy z wyjątkiem: dni ustawowo wolnych od pracy, dni wolnych wg terminarza przerw pracy przedszkola oraz dwutygodniowej przerwy wakacyjnej w ostatnim tygodniu lipca i pierwszym tygodniu sierpnia.

Zdrowie i bezpieczeństwo

W trosce o zdrowie przedszkolaków zapewniamy odpowiednią ilość aktywnego ruchu na świeżym powietrzu.

Organizujemy spacery na pobliskie tereny zielone oraz osiedlowe place zabaw. Dużo czasu spędzamy również na przedszkolnym placu zabaw, który wyposażony jest w atestowany sprzęt i poliuretanową nawierzchnię bezpieczną. Każdego dnia staramy się zaczerpnąć świeżego powietrza, które pozytywnie wpływa na rozwój oraz samopoczucie dzieci.

Posiadamy nowoczesny system wentylacji i rekuperacji Freshbox. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych dzieci w każdej sali na bieżąco wymieniamy zużyte powietrze na świeże w wymiarze 800m³/h. Z pomieszczeń usuwane są bakterie, drobnoustroje, alergeny, zapachy i inne szkodliwe substancje. Wpływa to znacząco na ograniczenie zachorowalności oraz rozprzestrzenianie się chorób. Dodatkowo, system ten pozwala utrzymywać stałą temperaturę w pomieszczeniach bez konieczności otwierania okien. Mamy również pełen dostęp do świeżego powietrza przez cały dzień.

Dbamy o higienę osobistą dzieci. Myjemy zęby dwa razy dziennie i zwracamy uwagę na częste mycie rąk.

 

Bezpłatna indywidualna terapia logopedyczna

We wrześniu przesiewowymi badaniami logopedycznymi objęte są wszystkie dzieci. Po wstępnej diagnozie odbywają się informacyjne spotkania z rodzicami dzieci mających wady wymowy oraz kwalifikacja do terapii indywidualnej. Diagnoza logopedyczna i terapia indywidualna na terenie placówki są bezpłatne.

Wyżywienie

Prawidłowe żywienie dziecka w okresie przedszkolnym to jeden z najważniejszych czynników gwarantujących zdrowie i prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci.
Nasze przedszkole nie przyrządza własnych posiłków. Pyszne jedzenie dostarcza nam firma cateringowa GTMC. Są to posiłki najwyższej jakości przygotowane z zachowaniem wszelkich walorów smakowych i zdrowotnych.
Ograniczamy ilość cukru i soli w posiłkach, jako przyprawy stosowane są zioła.

Za kompozycje dań w naszej placówce odpowiada dietetyk. Jadłospis dostosowany jest do potrzeb i preferencji naszych dzieci, a także do pory roku. Uwzględniamy diety wykluczeniowe dzieci.

Każdego dnia są cztery smaczne posiłki: śniadanie, zupka, drugie danie, podwieczorek.
Stanowią one ¾ dziennego zapotrzebowania dziecka w wieku przedszkolnym na białko, węglowodany, tłuszcze i witaminy – zgodnie z normami Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu Matki i Dziecka.

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.