Search
Close this search box.

Kadra

Poznaj naszą kadrę

Emilia-Kloska

mgr Emilia Kloska

Dyrektor przedszkola
star_bg.png
Vector.png

Drodzy Rodzice!

Macie w domu wyjątkowy i niepowtarzalny Skarb, Wasze dziecko. Pragniecie dla Niego wszystkiego, co najlepsze, więc wybór odpowiedniego przedszkola to dla Was ważne i odpowiedzialne zadanie.
W Przedszkolu „Fantazja” znajdziecie wszystko, czego potrzebuje Wasz Maluch.
Nasza kadra to zespół pełnych pasji i zaangażowania nauczycieli, specjalistów i instruktorów. Dbamy o wszechstronny rozwój wychowanków oraz o ciepłą i przyjazną atmosferę. Pomagamy, aby gorycz rozstania związana z pierwszymi dniami pobytu w przedszkolu była jak najmniejsza. Jestem zawsze otwarta na Państwa sugestie i z chęcią wdrażam w życie nowe pomysły.

Już od najmłodszych lat wiązałam swoją przyszłość z pracą z dziećmi, gdyż wychowałam się w rodzinie „nauczycielskiej”, a odkąd pamiętam moją pasją było zgłębianie wiedzy na temat innych kultur i narodowości, w tym przede wszystkim nauka języków obcych. 

Jestem nauczycielem języka angielskiego i magistrem socjologii. Dodatkowo, ukończyłam studia na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Posiadam także wykształcenie w zakresie edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i organizacja oświatą. Jestem trenerem TUS. Pierwszą pracę w zawodzie nauczyciela podjęłam już w trakcie studiów. Udzielałam lekcji prywatnych z języka angielskiego dzieciom i młodzieży, a także byłam lektorką w szkole językowej. Następnie pracowałam jako nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej i w gimnazjum.

Od 2010 r. prowadzimy z mężem Niepubliczne Przedszkole „Fantazja”. Od samego początku jesteśmy rodzinnym i domowym przedszkolem. Fantazja to miejsce, w którym stawiamy dobro dziecka na pierwszym miejscu, dbamy o najwyższą jakość usług oraz przyjazną atmosferę.

Prywatnie jestem mamą dwóch córek. W wolnym czasie lubię podróżować, jeździć na rowerze i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Dziękuję za okazane nam zaufanie!

mgr Agata Labenz

Zastępca dyrektora
Nauczycielka wychowania przedszkolnego
Lektorka języka angielskiego

W Fantazji pracuję od samego początku istnienia przedszkola, czyli od 2010 roku.
Ukończyłam studia wyższe licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności Wczesna
Edukacja z Kształceniem Integracyjnym, studia magisterskie o specjalności Pedagogika
Szkoły na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z nauczania języka
angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Akademii Medycznych i
Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu. 

 

Prywatnie jestem mamą Oliwki. W wolnym
czasie spędzam czas z córką i przyjaciółmi. Lubię podróżować, jeździć na rowerze oraz grać
w gry planszowe.
Współpraca z dziećmi dostarcza mi wiele radości, a relację z nimi buduję głównie poprzez zabawę. Moim zdaniem to także jedna z najbardziej efektywnych metod nauki.

mgr Agata Rostankowska

Nauczycielka wychowania przedszkolnego
Pedagog specjalny

Jestem absolwentką Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, na której otrzymałam tytuł licencjata na kierunku pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Na tej uczelni uzyskałam również tytuł magistra pedagogiki rewalidacyjnej z wczesnym wspomaganiem rozwoju. W ramach hobby ukończyłam również szkołę policealną, na której otrzymałam tytuł technika florysty.
Praca z dziećmi dostarcza mi wielu pięknych i niepowtarzalnych chwil. Jako nauczyciel chcę obudzić w dzieciach chęć odkrywania, a także sprawić, by okres przedszkolny kojarzył się ze szczęściem oraz zabawą.
Jak mawiał Korczak, dzieci największą radość czerpią z pokonanych trudności, jako nauczyciel chcę towarzyszyć im oraz podać rękę i służyć radą, gdy będą tego potrzebować.

Hortensja Bobin-Górska

Pomoc nauczyciela

Odkąd sięgam pamięcią zawsze chciałam pracować z dziećmi. Swoją przygodę rozpoczęłam od opieki nad dziećmi w domach rodzinnych. Nieustannie dążyłam do spełnienia swoich marzeń i podjęłam pracę w żłobku. Ukończyłam Kurs Opiekunki Dziecięcej w Żłobku i Klubie Malucha. Następnie w Szkole Medycznej zdobyłam dyplom i tytuł wykwalifikowanej opiekunki do dzieci. Praca z najmłodszymi wymaga nie tylko wielkiej cierpliwości, ale i kreatywności, dlatego konieczne jest ciągłe poszerzanie swoich kwalifikacji i umiejętności.  

Obecnie uczęszczam do szkoły florystycznej, dzięki której odkryłam nowa pasję w życiu. Cały czas staram się udoskonalać swoje zdolności manualne. W wolnym czasie tworzę rękodzieło. Haftuję krzyżykowo metryczki dla najmłodszych. Bardzo cieszy mnie, kiedy zaproponowane przeze mnie zabawy, czy pomysły prac plastycznych spotykają się z aprobatą najmłodszych. Zaangażowanie przedszkolaków w realizację wymyślanych przeze mnie zadań przynosi mi wielką satysfakcję i nieustannie motywuje do dalszego zaskakiwania maluchów nowymi pomysłami.

Magdalena Bigus

Pomoc nauczyciela

Od najmłodszych lat pamiętam, że moją ulubioną zabawą było opiekowanie się lalkami i pielęgnowanie ich. Później wielką radość sprawiały mi spacery z kuzynostwem oraz maluszkami od bliskich sąsiadów. Pod koniec liceum zajmowałam się dorywczo bliźniakami. Od tego zaczęła się moja przygoda z pracą z dziećmi. Prywatnie jestem mamą Krzysia i Zuzi. W 2019 roku rozpoczęłam Szkołę Medyczną na kierunku Opiekunka Dziecięca. Z dziećmi czuję się bardzo swobodnie. Cieszę się kiedy mogę im pomóc, doradzić lub przytulić, gdy są smutne. Nie wyobrażam sobie innego zajęcia dla siebie. Prywatnie moją pasją jest jazda na rolkach i taniec. Pozdrawiam serdecznie!

Maciej Łukasik

Lektor języka angielskiego

Jestem lektorem języka angielskiego i od 10 lat inspiruję innych, aby pokochali język angielski, pokonując kolejne bariery w komunikowaniu się. 

Język angielski fascynował mnie od kiedy pamiętam. Już w trakcie studiów licencjackich i magisterskich stawiałem pierwsze kroki w zawodzie, prowadząc zajęcia indywidualne, ucząc w gdańskich i tczewskich szkołach językowych oraz prowadząc kursy stacjonarne czy szkolenia specjalistyczne dla firm. 

 

Jednak swoją przygodę z nauczaniem rozpocząłem tak naprawdę po założeniu własnej Szkoły Językowej Easy English w 2013 r. 

Bogate doświadczenie, które udało mi się zdobyć na przestrzeni ostatnich kilku lat oraz naturalna dla mnie umiejętność dzielenia się z innymi swoimi pomysłami sprawiły, że prowadzone przeze mnie zajęcia są nietuzinkowe, ciekawe, i przede wszystkim efektywne.

 

Agnieszka Szczukowska

Lektorka języka francuskiego

Jestem romanistką i logopedką. Od kilkunastu lat pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Zajęcia z najmłodszymi to moja ogromna pasja. Moja przygoda z nauczaniem języka francuskiego zaczęła się w 2003 roku właśnie od kontaktu z dziećmi – w Przedszkolu Francusko-Polskim w Gdyni. W pracy w przedszkolach i szkołach podstawowych zwracam szczególną uwagę na ogólny rozwój dzieci – zabawom językowym zawsze towarzyszą ćwiczenia ruchowe. Ważną rolę w trakcie zajęć odgrywa muzyka. Pracując z dziećmi, wykorzystuję piosenki, wyliczanki oraz ilustrowane gestami wierszyki, którym poświęca się dużo czasu w nauczaniu przedszkolnym we Francji.

Patryk Kaschel

Instruktor jogi

Jestem psychologiem, terapeutą, trenerem uważności dla dzieci metodą Eline Snel, nauczycielem jogi dla dzieci i młodzieży oraz muzykiem. Prowadzę koncerty relaksacyjne. Fascynuję się mocą oddechu, dźwiękami natury i instrumentów oraz świadomym ruchem w różnej formie. Wspieram dorosłych i dzieci w ich świadomym życiu tu i teraz. 

W przedszkolu prowadzę zajęcia Jogi Kreatywnej. Korzystam na nich między innymi z metody Animal Kids Yoga. Pozwalają one na kreatywne zabawy z pozycjami na kolorowych kartach, możliwość łączenia ich z muzyką, teorią kolorów, geometrią, 

opowiadaniami, rysowaniem zwierząt i mandali, sposobem poruszania się zwierząt oraz ciekawostkami z ich świata. Pobudzamy w trakcie zajęć wyobraźnię, stajemy się świadomi oddechu oraz możliwości naszych ciał. Dbamy również o relaks zarówno przy opowieściach ze świata przyrody jak i licznych instrumentach etnicznych, które umilają nam zajęcia. 

Co ważne w jodze nie ma rywalizacji i każde z dzieci jest tak samo ważne i cenne. Jesteśmy jedną jogową drużyną. Przy tym wszystkim świetnie się bawimy. Do zobaczenia na macie!

 

Paweł Liczmański

Nauczyciel rytmiki

Muzyka towarzyszy mi od najmłodszych lat życia. Swoją pasją zaraził mnie mój tata, który w wieku 10 lat kupił mi gitarę akustyczną. Dalej poszło już lawinowo – pianino, perkusja, gitara elektryczna i basowa. Nie zatrzymałem się jednak na samych instrumentach. Hobbystycznie zajmuje się też szeroko pojętą produkcją muzyczną – nagrywanie, miks i mastering utworów. W latach 2014-2017 prowadziłem scholkę przy parafii Ciała i Krwi Pańskiej w Smętowie Granicznym, gdzie w zgranej grupie niemal 40 dzieci udało nam się nagrać 3 płyty w moim domowym studio. Tak też zaczęła się moja praca z dziećmi. Od początku zależało mi, aby połączyć wysoki poziom oprawy muzycznej z dobrą zabawą. 

 

Maja Klamann

Logopeda

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego – ukończyłam studia licencjackie na kierunku logopedia, studia magisterskie na kierunku logopedia o specjalności wczesna interwencja logopedyczne oraz podyplomowe studia neurologopedyczne. 

Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję, a uśmiechnięte twarze podopiecznych są dla mnie najpiękniejszą nagrodą. Wyznaję zasadę, że dzieci uczą się przez zabawę, dlatego w terapii logopedycznej nie może jej zabraknąć. Regularnie poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach.

Dołącz do nas!

Sprawdź wolne miejsca