Zapraszamy Rodziców

na Dzień Otwarty sportowej “Dwójki”!

Już 4 marca 2020 w czwartek w godz. 16.00 – 18.00

spotkajmy się w naszej szkole

on line!

To będzie nietypowe spotkanie – jedyne w swoim rodzaju! Rodzice będą mogli porozmawiać z nauczycielami klas 1-3 – może nawet z przyszłym wychowawcą dziecka:-), a także z dyrekcją szkoły.

Dostępni będą również trenerzy klas pływackich oraz nauczyciele świetlicy – osoby odpowiedzialne za „pierwsze kroki” na basenie oraz za bezpieczeństwo w drodze na basen i z basenu!

Troskliwi rodzice będą mogli skorzystać z porad pedagogicznych, psychologicznych i logopedycznych.

A, gdy ktoś zdecyduje się podjąć tę ważną decyzję, rozważy wszystkie “plusy dodatnie” i “plusy ujemne”, będzie mógł zapisać swoją pociechę do naszej szkoły w sekretariacie w dniach 1 – 15 marca 2021r.

TCZEWSKA „DWÓJKA” JEST THE BEST – ZAPISZ DZIECKO, PÓKI MIEJSCE JEST !!!

LINKI DO SPOTKAŃ:

dyrektor mgr Robert Kraska godz. 16.00 – 18.00 – https://meet.google.com/xyf-fjso-pua

wicedyrektor mgr Marzena Gołuchowska godz. 17.00 – 18.00 – https://meet.google.com/lookup/gxcjirxigl

wicedyrektor mgr Sylwia Kalkowska godz. 16.00- 17.00 – https://meet.google.com/hjw-uofy-xva

logopeda mgr Mirosława Stolińska godz. 16.00 – 17.00 – https://meet.google.com/vce-utrs-xix

pedagog mgr Aneta Ejankowska godz. 17.00 – 18.00 – https://meet.google.com/smd-dzqp-dwd

pedagog mgr Piotr Małkiewicz godz. 16.00 – 17.00 – https://meet.google.com/hqx-uxtq-wnj

psycholog mgr Agnieszka Arosłanow godz. 16.00 – 17.00 –https://meet.google.com/rue-eqeo-bdk

trener pływania mgr Lucyna Borkowska godz. 16.00 – 17.00 – https://meet.google.com/eqa-oyje-pbf

trener pływania mgr Mariusz Marut godz. 17.00 – 18.00 – https://meet.google.com/eqa-oyje-pbf

wychowawca klasy pływackiej mgr Joanna Gładysz godz. 16.00 – 17.00 – https://meet.google.com/ojk-ujxi-xam

wychowawca klasy pływackiej mgr Joanna Lewna-Winnicka godz. 17.00 – 18.00 – https://meet.google.com/ojk-ujxi-xam

wychowawca klasy pływackiej mgr Iwona Maj godz. 16.00 – 17.00 – https://meet.google.com/xsu-iuds-edb

wychowawca klasy pływackiej mgr Anna Śliżewska godz. 17.00 – 18.00 – https://meet.google.com/azw-khea-rxp

wychowawca klasy integracyjnej mgr Dorota Bąkowska + nauczyciel wspomagający mgr Małgorzata Wiczling godz. 16.00 – 17.00 – https://meet.google.com/opj-zqxd-ybu

wychowawca klasy integracyjnej mgr Monika Burczyk + nauczyciel wspomagający mgr Danuta Matuszewska godz. 17.00 – 18.00 – https://meet.google.com/zqk-uycm-aru

n-l edukacji wczesnoszkolnej mgr Monika Byzdra-Cherek + n-l wspomagający/ wychowawca mgr Anna Utrata godz. 16.00 – 17.00 – https://meet.google.com/jzo-xqdf-vpm

wychowawca klasy integracyjnej mgr Elżbieta Deptulska + nauczyciel wspomagający mgr Joanna Berent godz. 16.00 – 17.00 – https://meet.google.com/ywx-wvqp-psf

wychowawca klasy integracyjnej mgr Justyna Starzecka + nauczyciel wspomagający mgr Katarzyna Ott godz. 16.00 – 17.00 – https://meet.google.com/kxv-akua-nov

wychowawca klasy ogólnej mgr Grażyna Majewska godz. 17.00 – 18.00 – https://meet.google.com/fjz-hqht-xmv

n-le świetlicy mgr Violetta Kołodziejczyk + mgr Paweł Plewniak godz. 16.00 – 17.00 – https://meet.google.com/hkr-oumm-fpc

n-le świetlicy mgr Arkadiusz Staśkowiak + mgr Katarzyna Czarnecka godz. 17.00 – 18.00 –

https://meet.google.com/rdx-qsrt-ncg

Dodaj komentarz