Język angielski

CODZIENNIE doświadczone lektorki prowadzą zajęcia mające na celu w przystępny sposób przybliżyć dzieciom język obcy. Dzieci poprzez zabawę uczą się nowych słówek, zwrotów, piosenek, wierszyków, wyliczanek. Nie brakuje także zabaw ruchowych, plastycznych i muzycznych.

Gimnastyka buzi i języka

Poprzez gry i zabawy dzieci usprawniają aparat mowy, kształtują słuch fonemowy i fonetyczny. Dzięki temu zwiększamy możliwości poprawnego i twórczego opanowania języka przez naszego przedszkolaka.

Zajęcia plastyczne

W czasie tych zajęć dzieci fantazjują przy pomocy masy solnej, plasteliny, papieru i innych materiałów. Celem jest rozwój wyobraźni dziecka, jego twórczej ekspresji, sprawności manualnej, umiejętności posługiwania się różnymi przyborami.

Odpoczywanie przez czytanie

„Bajkoterapia” to terapia przez bajki, która jest także doskonałą metodą relaksacyjną oraz sposobem na redukcję napięcia i lęków, sprzyja budowaniu optymizmu.

Mały dżentelmen, mała dama

Savoir-vivre od małego!
Codziennie uczymy naszych przedszkolaków zasad dobrego zachowania. Chcemy sprawić, aby zwroty grzecznościowe i kulturalne zachowanie kształtowało się już od najmłodszych lat.

Język francuski

Jeden raz w tygodniu dzieci poprzez zabawę uczą się języka francuskiego. Ważną rolę w trakcie zajęć odgrywa muzyka. Najmłodsi uczą się piosenek i wyliczanek, którym poświęca się dużo czasu w nauczaniu przedszkolnym we Francji.

Zajęcia z jogi

Zajęcia z jogi to kreatywne zabawy połączone z muzyką, teorią kolorów, geometrią, opowiadaniami, rysowaniem zwierząt i mandali, sposobem poruszania się zwierząt oraz
ciekawostkami z ich świata. W trakcie zajęć pobudzana jest wyobraźnia, dzieci stają się świadome oddechu oraz możliwości ich ciał.

Zajęcia karate

Zajęcia to zbiór gier i zabaw dzięki którym dzieci wzmacniają mięśnie, uczą się szacunku, rozwijają motorykę, poprawiają koordynację, umacniają pewność siebie i poznają techniki Sztuki Walki.

Łamigłówki małej główki

W czasie tych zajęć rozwiązujemy różne łamigłówki. Poprzez gry i zabawy przybliżamy dzieciom świat matematyki.

Taniec

Doskonali ogólną koordynację, a także rozwija cechy ruchu ludzkiego, takie jak lekkość, sprężystość, gibkość, płynność, skoczność.

Rytmika

Zajęcia muzyczno-rytmiczne prowadzone przy akompaniamencie, które pozwalają zadbać o dobrą kondycję psychiczną i fizyczną dzieci.

Bogaty program zajęć dodatkowych w ramach czesnego!